Бірыңғай сынып сағаты «Отбасы-тәрбие басы,мектеп-тәрбие жаршысы» /Единый классный час «Отбасы-тәрбие басы,мектеп-тәрбие жаршысы» » КГУ «Общеобразовательная школа №32 » Управления образования г.Алматы
«№32 жалпы білім беретін мектеп»
Қабылдау бөлімі:
+7(727) 290-28-55
Есепші бөлімі:
+7(727) 290-27-62
нұсқасы
» » Бірыңғай сынып сағаты «Отбасы-тәрбие басы,мектеп-тәрбие жаршысы» /Единый классный час «Отбасы-тәрбие басы,мектеп-тәрбие жаршысы»
қазан
2019

Бүгін 25.10.2019 ж .№32 ЖББМ КММ-де "Отбасы-тәрбие басы, мектеп – тәрбие жаршысы" бірыңғай сынып сағаты өткізілді, балаларды бірлесіп тәрбиелеудің негізгі міндеті-мектеп пен отбасы арасындағы нақты ынтымақтастыққа қол жеткізу.
Мақсаттар:
оқушылардың жеке басының адамгершілік қасиеттерін тәрбиелеу;
өз отбасының тарихын бағалау және сақтау қабілетін қалыптастыру;
Отбасы тарихы туралы білімді кеңейтуге деген ұмтылысты дамыту;
ата-аналарды тәрбие процесіне тарту.
Тапсырмалар:
отбасы мүшелеріне құрмет көрсету;
балаларда негізгі әлеуметтік рөлдердің мәні туралы түсінік қалыптастыру: қызы, ұлы, күйеуі, әйелі.
Мектепте келесі іс-шаралар өткізілді:
Мектеп фойесінде "тамаша отбасылардың өмірі"атты фотокөрме ұйымдастырылды. 6-7 сынып оқушылары арасында.
2.Сынып жетекшілері 1 ден 11 сыныпқа дейін сынып сағаттарын өткізді.Мектеп кітапханашысы 5 сынып оқушылары арасында"Менің отбасым" атты өлеңдер байқауын ұйымдастырды. Мектептің аға тәлімгері П. Ділдебай "әже атасымен қатар.", 1-4 сынып оқушылары арасында сынып сағаттарының формалары-презентацияны қорғау, "Менің отбасымның тарихы"фотокөрмесі конкурстар, суреттер байқауы

Сегодня 25.10.2019 г .в КГУ ОШ №32 был проведен единый классный час «Отбасы-тәрбие басы,мектеп-тәрбие жаршысы» Основная задача совместного воспитания детей – достижение реального сотрудничества между школой и семьей.

Цели:

воспитание нравственных качеств личности учащихся;
формирование умения ценить и хранить историю своей семьи;
развитие стремления расширять знания об истории своей семьи;
вовлечение родителей в воспитательный процесс.

Задачи:

формировать уважение к членам семьи;
формировать у детей понимание сущности основных социальных ролей: дочери, сына, мужа, жены.

В школе проведены следующие мероприятия:

В фойе школы организована фотовыставка «Жизнь замечательных семей». Среди учащихся 6-7 классов.

2.Классные руководители с 1 по 11 класс провели классные часы

Библиотекарем школы был организован конкурс стихотворений«Моя семья», среди учащихся 5классов.
Старшей вожатой школы Ділдебай П проведён конкурс рисунков «Бабушка рядышком с дедушкой.» , среди учащихся 1-4 классов

Формы классных часов -защита презентации,фотовыставка «История моей семьй» конкурсы,конкурс рисунков